SUPER PAMJE/ Aktori i njohur shqiptar nxjerr në shitje vilën me çmimin marramendes – AlpeGossip
SUPER PAMJE/ Aktori i njohur shqiptar nxjerr në shitje vilën me çmimin marramendes

SUPER PAMJE/ Aktori i njohur shqiptar nxjerr në shitje vilën me çmimin marramendes

Aktori i njohur me origjinë shqiptare e me famë ndërkombëtare, Xhim Belushi ka nxjerrë në shitje vilën e tij luksoze në Los Angeles, në lagjen Bretwood.

Shtëpia shitet për 27 milionë dollarë dhe aktori e ka vënë në shitje për herë të tretë duke i ulur çmimin.

Vila ka 6 dhoma gjumi, 11 tualete, dhoma ndjenje dhe ngrënie, një bibliotekë, lëndina, oborre, pishinë, xhakuzi, kopështe etj.

Belushi e bleu këtë shtëpi në vitin 2007 për vetëm 8.3 milionë dollarë.