PO NGJITET LARTË NË “HOLLYWOOD”/ Blerim Destani publikon foton me “legjendën e gjallë” të filmave – AlpeGossip
PO NGJITET LARTË NË “HOLLYWOOD”/ Blerim Destani publikon  foton me “legjendën e gjallë” të filmave

PO NGJITET LARTË NË “HOLLYWOOD”/ Blerim Destani publikon foton me “legjendën e gjallë” të filmave

Aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Blerim Destani, është takuar me legjendën e filmave, Robert De Niro.

Nëse nuk e dini dhe nuk keni lexuar ende asgjë deri sot, Blerimi dhe Robert, janë duke punuar bashkë në një film të ri që quhet “The Come Back Trail”.

Aktori shqiptar postoi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram krah aktorit të njohur të cilin e quajti legjendë e gjallë.

“Duke punuar me legjendën e gjallë Robert De Niro”, ka shkruar Blerim.