HOROSKOPI DHE VIPAT/ Enca Haxhiaj, një “Peshore” SEKSI dhe e aftë për të arritur qëllimet e saj (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Enca Haxhiaj, një “Peshore” SEKSI dhe e aftë për të arritur qëllimet e saj (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Enca Haxhiaj, një “Peshore” SEKSI dhe e aftë për të arritur qëllimet e saj (FOTO)

Enca Haxhiaj është një prej këngëtareve mjaft të preferuara nga publiku shqiptar për talentin e saj por edhe për pamjen e jashtme tepër seksi.

Në horoskop ajo i përket shenjës së Peshores dhe përputhet me karakteristikat e saj.

Për peshoret, horoskopi thotë se kanë një forcë të jashtëzakonshme për të arritur qëllimet dhe të gatshëm për të sakrifikuar. Kujt më shumë se Encës i përshtatet kjo karakteristikë?

Bukuroshja ka punuar mjaft fort që në adoleshencë për tu bërë kaq e suksesshme si sot dhe pa ndihmën e askujt. Nje shembull për tu marrë…

View this post on Instagram

It was a pleasure 🌹 See you on 17/03 #Kurdistan

A post shared by ENCA (@enca) on

Përveç talentit, Peshoret njihen edhe për anën estetike. Enca konsiderohet si një ndër këngëtaret më bukuroshe dhe me mjaft stil në tu veshur edhe pse disa mund ta konsiderojnë si disi ekstravagant.

View this post on Instagram

🐥 Hoodie @sens_magazine 💗😇

A post shared by ENCA (@enca) on

Ashtu si edhe vetë emri, kjo shenjë ecën para duke ruajtur ekuilibrin dhe në rastin e Encës nuk ia ndjen për “gojët e liga” që e kritojnë por punon fort për tu ngjitur edhe më lart në shkallët e suksesit…

/AlpeNews.al