NDODH EDHE KJO/ Fansi i fiksuar ndjek dhe përdhunon yllin e popit, e gjurmoi nga reflektimi në sy tek foto – AlpeGossip
NDODH EDHE KJO/ Fansi i fiksuar ndjek dhe përdhunon yllin e popit, e gjurmoi nga reflektimi në sy tek foto

NDODH EDHE KJO/ Fansi i fiksuar ndjek dhe përdhunon yllin e popit, e gjurmoi nga reflektimi në sy tek foto

Një fans i fiksuar, ka sulmuar seksualisht një yll popi japonez, pasi e gjurmoi atë nga një selfie që ajo kishte postuar në Instagram.

Hibiki Sato, tha se ai e gjeti Ena Mastsuoka, pasi identifikoi stacionin e trenit, të reflektuar në sytë e saj, në një foto të publikuar në Instagram.

Ai e ndoqi më pas 26-vjeccaren deri në shtëpinë e saj dhe më pas i vendosi një leckë në gojë dhe e tërhoqi në një qoshe të errët.

Duke zmadhuar imazhin e syrit të saj dhe me ndihmën e Google Street View, ai ishte në gjendje të dallonte emrin e stacionit.

Ai i tha policisë se studioi me përpikëri detaje në dukje të parëndësishme, siç është vendosja e perdes dhe drejtimi i dritës natyrale që hyn në dritare, për të kuptuar se në cilën ndërtesë jetonte, sipas CBS News.

Kjo nuk është hera e parë që yjet e muzikës pop japoneze janë sulmuar nga fansat obsesivë.