Photoshop apo vërtet nuk duket barku i rrumbullakosur? Modelja e famshme shqiptare na habiti të gjithëve…(FOTO) – AlpeGossip
Photoshop apo vërtet nuk duket barku i rrumbullakosur? Modelja e famshme shqiptare na habiti të gjithëve…(FOTO)

Photoshop apo vërtet nuk duket barku i rrumbullakosur? Modelja e famshme shqiptare na habiti të gjithëve…(FOTO)

Që nga fillimi i shtatzënisë, modelja e famshme shqiptare, Emina Cunmulaj ka ndarë me fansat postime të ndryshme për të treguar formën e saj fizike dhe se si po e kalon periudhën e ëmbël.

Deri këtu çdo gjë duket normale, pasi vajzat e showbizz-it preferojnë që normalisht të kenë gjithë vëmendjen e mundshme por një postim i fundit i modeles na ka bërë të ngremë pyetje të mëdha brenda vetes.

Teksa është shfaqur nga kuzhina me vajzën e saj Ella në krah ndërkohë që gatuajnë, barku i modeles nuk të lë fare përshtypjen se brenda mban një engjëll.

Të ketë përdorur pak photoshop apo realisht Emina Cunmulaj është në super formë fizike?

Gjykojeni si të doni…