“HYRI SI BURRË, DOLI SI…”/ Gazetari i njohur komenton banorët që dolën me zarf të zi: Dh*eu gjithë karrierën… – AlpeGossip
“HYRI SI BURRË, DOLI SI…”/ Gazetari i njohur komenton banorët që dolën me zarf të zi: Dh*eu gjithë karrierën…

“HYRI SI BURRË, DOLI SI…”/ Gazetari i njohur komenton banorët që dolën me zarf të zi: Dh*eu gjithë karrierën…

Të ftuarit e “Fan Club” për ditën e sotme kanë komplimentuar Tan Brahimin për lojën e tij të pastër që ka bërë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2”.

Teksa ishte i pranishëm edhe ai në studio, Milaim Zeka i tha se ‘hyri si burrë dhe doli si burrë’.

Duke komentuar mënyrën se si Eva Aliakaj u përjashtua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, gazetari i njohur tha ‘një aktore aq e madhe e dhjenë  gjithë karrierën’.

Zeka i tha Tani që ka bërë mirë që ka menduar edhe për fëmijë e tij jashtë.

“Hyri si burrë, doli si burrë”/ Gazetari i njohur komenton

“Nuk ke hyrë vetëm për lojë, ke menduar edhe për fëmijët e tu. Se edhe Bledi hyri si burrë por nuk doli ashtu. Ja kam thënë edhe atij”, tha gazetari i njohur.

Aktori i humorit e falënderoi gazetarin për fjalët e mira dhe iu përgjigj:

“Kisha frikë në një moment se mos dilja me zarf të zi. Se mendoja do vijë ndonjë të më ngacmojë dhe do reagoja keq”.