SA ME FAT/ Morena Taraku surprizohet ashtu siç do donin të gjitha vajzat – AlpeGossip
SA ME FAT/ Morena Taraku surprizohet ashtu siç do donin të gjitha vajzat

SA ME FAT/ Morena Taraku surprizohet ashtu siç do donin të gjitha vajzat

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është mjaft e komentuar në media pasi ajo po që di si të tërheqë vëmendjen. Po ashtu, bukuroshja shqiptare është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimsht poston foto nga më të ndryshmet, tek të cilat sa vjen dhe shfaqet më provokuese.

Ditën e sotme përmes një postimi të bërë në Instastory, Morena ka zbuluar se është surprizuar në një mënyrë shumë të këndshme, që padyshim do lumturonte çdo vajzë. Asaj i kanë dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, si dhe dy arushë të vegjël prej pellushi.

Këngëtarja nuk e ka zbuluar se kush ja ka dhuruar por është e qartë se gjesti është shumë romantik, pas së cilit mund të fshihet ndonjë pretendues për zemrën e Morenës. Kujtojmë që ajo vetëm së fundmi ka ndryshuar look dhe mund të themi që më të bukur se kemi parë ndonjëherë.