“Jam e lodhur të bëj seks”/ Modelja e njohur tregon hapur problemet bashkëshortore (FOTO) – AlpeGossip
“Jam e lodhur të bëj seks”/ Modelja e njohur tregon hapur problemet bashkëshortore (FOTO)

“Jam e lodhur të bëj seks”/ Modelja e njohur tregon hapur problemet bashkëshortore (FOTO)

John Legend dhe bashkëshortja e tij, Chrissy Teigen duken mjaft të lumtur me mardhënien e tyre. Por pas ardhjes në jetë së fëmijës së dytë të çiftit, Miles, duket se kanë nisur “problemet” e para. Chrissyn është shprehur se ndjehet e lodhur nga mëmësia dhe kjo gjë ka ndikur dhe tek pjesa seksuale.

“Nuk ka rëndësi se kush je! Edhe nëse je një këngëtar seksi i R&B-së, apo një modele perfekte me bikini, sërish je shumë e lodhur. Nuk po them se nuk kemi pasion mes njëri-tjetrit, por a e bëjmë në dhomën e zhveshjes? Joo!”- është shprehur ajo. “Oh, do t’i rikthehemi edhe ne pasionit. Por është e çuditshme, kur e shoh të performoj diku, mendoj me vete: ‘ Oh, është shumë seksi. Me siguri do e bëjmë sonte’”, ka shtuar Chrissy, duke i bërë një thirrje publike Johnit