Fansi e pyet se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë/ Këngëtarja e njohur shqiptare i jep përgjigjen epike (FOTO) – AlpeGossip
Fansi e pyet se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë/ Këngëtarja e njohur shqiptare i jep përgjigjen epike (FOTO)

Fansi e pyet se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë/ Këngëtarja e njohur shqiptare i jep përgjigjen epike (FOTO)

Për këngëtaret e mirënjohura e që kanë vite në skenë, jeta private është gjithmonë një pikëpyetje e bukur për publikun. Madje kur bëhet fjalë edhe për çështje shumë delikate që as njerëzit e tu më të afërt nuk i dinë. E sigurisht, Rovena Stefa nuk mund të qëndronte jashtë kësaj çështjeje. Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare me më shumë vite në skenë dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, kryesisht Instagram. Rovena Stefa është bërë pjesë e opsionit “pyetje-përgjigje” në instastory ku u ka kthyer përgjigje fansave të saj.

Dikush nga fansat e ka pyetur se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë dhe Rovena u përgjigj me shumë humor:

“Pse do të martohesh me mua”, ka qenë përgjigja e këngëtares.