SA ROMANTIKE/ Andi dhe Jasmina nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, puthje në buzë gjatë kërcimit (VIDEO) – AlpeGossip
SA ROMANTIKE/ Andi dhe Jasmina nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, puthje në buzë gjatë kërcimit (VIDEO)

SA ROMANTIKE/ Andi dhe Jasmina nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, puthje në buzë gjatë kërcimit (VIDEO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Andi dhe Jasmina kërcyen në studio. Gjatë kërcimit dyshja biseduan, qeshën dhe për më tepër shkëmbyen një tjetër puthje në buzë.

Dyshja kanë shprehur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit. Ata kanë dalë disa herë, ku nuk kanë munguar dhe puthjet.

Kujtojmë se pak ditë më parë Andi dhe Jasmina treguan se janë takuar bashkë dhe jashtë “Përputhen”.