BËN DEKLARATËN E FORTË PËR MEVLANIN/ Antonela: Nga “dua të jesh i lumtur”, në “për mua je… (FOTO) – AlpeGossip
BËN DEKLARATËN E FORTË PËR MEVLANIN/ Antonela: Nga “dua të jesh i lumtur”, në “për mua je… (FOTO)

BËN DEKLARATËN E FORTË PËR MEVLANIN/ Antonela: Nga “dua të jesh i lumtur”, në “për mua je… (FOTO)

Prej ditësh Antonela ka munguar në “Përputhen”, ndërsa sot ishte në një lidhje direkte në Skype. Ajo tha se do të rikthehet shumë shpejt dhe se kjo ka qenë vetëm një pauzë.

Antonela i habiti të gjithë me deklaratën për Mevlanin, për të cilin fillimisht u shpreh “Kush është ky? Nuk e njoh”. Më pas, konkurrentja shtoi se Mevlani për të nuk është më askush dhe se shumë shpejt do t’i marrë gjithçka që i ka dhënë.

Kujtojmë se në puntatën e së premtes Antonela tha se ka hequr dorë nga Mevlani pasi ai i kishte thënë “Pse më prish punë?”. Të premten ajo tha se dëshiron ta shikojë Mevlanin të lumtur, ndonëse me një vajzë tjetër. Megjithatë, sot Antonela e barazoi me askushin dhe nuk dihet nëse puthja e tij me Ledjanën ka ndikuar.