BRENDA MAKINËS SUPERLUKSOZE/ Ajsi Xhaxhaj filmon momentet intime me të dashurin (FOTO) - AlpeGossip
BRENDA MAKINËS SUPERLUKSOZE/ Ajsi Xhaxhaj filmon momentet intime me të dashurin (FOTO)

BRENDA MAKINËS SUPERLUKSOZE/ Ajsi Xhaxhaj filmon momentet intime me të dashurin (FOTO)

Ajsi Xhaxhaj është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në media. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen me jetën e saj private. Disa muaj më parë në media u aludua se Ajsi ishte në një lidhje me aktorin Drilon Hoxha, mirëpo ata hodhën poshtë zërat, duke treguar se thjesht janë duke punuar bashkë për një film.

Që prej disa javësh bukuroshja brune ka treguar se është në një lidhje me një djalë, identitetin e të cilit ende nuk e ka zbuluar. Ajsi ka publikuar shumë foto me të dashurin e saj të ri dhe ka treguar se është shumë e dashuruar me të.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me Instagram, ku shfaqet duke u puthur me djalin në fjalë duke u puthur. Ata shfaqen në një makinë luksoze duke shkëmbyer një puthje pasiononte.