Kur Photoshopi kthehet në “EPIC FAIL”/ Aurela Hoxha kapet MAT duke holluar këmbët e duke rritur… – AlpeGossip
Kur Photoshopi kthehet në “EPIC FAIL”/ Aurela Hoxha kapet MAT duke holluar këmbët e duke rritur…

Kur Photoshopi kthehet në “EPIC FAIL”/ Aurela Hoxha kapet MAT duke holluar këmbët e duke rritur…

Personazhet publike në mbarë botën akuzohen jo rrallë për tjetërsim të imazhit të tyre publik me anë të photoshop-it.

Tendenca për të qenë sa më perfekt në sytë e publikut, po bën që personazhet më shumë të duken si të deformuar e jo të bukur. Së fundmi ajo që është gjykuar keq për përdorim të tepruar photoshop-i ka qenë modelja e njohur Aurela Hoxha.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet seksi me bikini. Por një detaj nuk i shpëtoi syrit kritik të ndjekësve të shumtë. Njëra nga këmbët e saj duket shumë e madhe, dhe si e deformuar. Menjëherë kanë filluar reagimet, dhe akuzat për photoshop. Por modelja seksi nuk ia ka përtuar, por ka polemizuar me disa komentues.