ÇASTE TË ËMBLA/ Vjehrra e Elita Rudit poston për herë të parë pozë me Zërin (FOTO) – AlpeGossip
ÇASTE TË ËMBLA/ Vjehrra e Elita Rudit poston për herë të parë pozë me Zërin (FOTO)

ÇASTE TË ËMBLA/ Vjehrra e Elita Rudit poston për herë të parë pozë me Zërin (FOTO)

Muajin e kaluar çifti shumë i komentuar në media, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosi emrin e veçantë Zëri.

Gjiko dhe Elita nuk i kanë kursyer fotot me vogëlushin duke i zbuluar portretin menjëherë pas lindjes.

Ndërsa një foto tjetër të vogëlushit na i tregon sot vjehrra e Elitës, Lirije Gjikolli. Në foton e postuar në Instagram ajo shfaqet duke e mbajtur Zërin në krahë dhe e shoqëron imazhin me një zemër.