Blendi Fevziu me pushime aty ku të gjithë do donit të shkonit (FOTO) – AlpeGossip
Blendi Fevziu me pushime aty ku të gjithë do donit të shkonit (FOTO)

Blendi Fevziu me pushime aty ku të gjithë do donit të shkonit (FOTO)

Moderatori i emisionit shumë të ndjekur “Opinion”, Blendi Fevziu është një nga personat që udhëton më së shpeshti dhe këtë herë ai ka zgjedhur një destinacion të largët.

Me transmetimin e telenovelave indiane vitet e fundit në Shqipëri është rritur dëshira e njerëzve për të vizituar Indinë dhe tek ky vend ku duan të gjithë të shkojnë, sot ndodhet Blendi Fevziu.

Moderatori i ka mahnitur ndjekësit me pamjet që ka publikuar në Instastory ku tregon ndërtesën e bukur të Taxh Mahalit.

Në një foto tjetër Blendi shihet në Humayun, varri i perandorit Mughal Humayun.

Më pas në India Gate, një memorial i vendosur në Rajpath e në shumë vende të tjera të mrekullueshme të cilat Blendi na i ka treguar me anë të fotove të mëposhtme.