ME BIKINI TË BARDHA DHE SUPER SEKSI/ Olta Gixhari tregon se ajo është ”tërmeti” i vërtetë – AlpeGossip
ME BIKINI TË BARDHA DHE SUPER SEKSI/ Olta Gixhari tregon se ajo është ”tërmeti” i vërtetë

ME BIKINI TË BARDHA DHE SUPER SEKSI/ Olta Gixhari tregon se ajo është ”tërmeti” i vërtetë

Aktorja, Olta Gixhari ka vendosur që të largohet nga tensionet dhe paniku, duke kaluar një fundjavë në plazh. Duket se larg frikës, Gixhari po shijon këto ditë fund shtatori.

E veshur me bikini të bardha aktorja ka nxjerr në pah hiret e saj bombastike, duke sfiduar tërmetin e fuqishëm që përfshiu Shqipërinë.

Prej kohësh aktorja nuk reshtet së pushuari buzë plazheve. Muajt e verës i kaloi në Spanjë, ndërsa ka pohuar se ka gjetur dhe dashurinë e jetës së saj.