RASHELI I ZË VENDIN MODERATORES SË NJOHUR? Shihni çfarë thotë ajo (FOTO) – AlpeGossip
RASHELI I ZË VENDIN MODERATORES SË NJOHUR? Shihni çfarë thotë ajo (FOTO)

RASHELI I ZË VENDIN MODERATORES SË NJOHUR? Shihni çfarë thotë ajo (FOTO)

Për shkak të punës thuajse çdo javë e shohim duke udhëtuar në vende të ndryshme. Por moderatorja e njohur i tregoi ndjekësve të saj se ka humbur avionin për në Shqipëri. Bëhet fjalë për Alketa Vejsiun e cila ka postuar një foto në Instagram teksa ndodhet ende në Firence dhe se ka humbur avionin për në Shqipëri.

“Kam humbur avionin dhe se di si i behët për sonte në darke! Kush do ta prezantojë programin????”- shkruan Alketa në Instagram.

Të shumta ishin komentet në drejtim të Alketës dhe një prej komenteve ishte edhe ai i Rashel Kolanecit e cila është vetëofruar për të prezantuar emisionin e mbrëmjes së sotme, mirëpo i thotë gjithashtu Alketës se është e pazëvendësueshme.

Do ju pëlqente ta shihnit Rashelin si moderatore?