VIDEO/ Njihuni me masazhatorin që ju shëron dhimbjen e gjoksit – AlpeGossip
VIDEO/ Njihuni me masazhatorin që ju shëron dhimbjen e gjoksit

VIDEO/ Njihuni me masazhatorin që ju shëron dhimbjen e gjoksit

Një burrë në Kinë bën masazh për ato gra që kanë dhimje gjoksi.

Dhe ai ka bërë një ofertë më rastin e vitin të ri kinez, duke bërë masazh falas për ata që kanë dhimbje gjoksi.

Ajo që bie në sy është fakti se burri i bën masazh femrave duke i fërkuar gjoksin pa u bezdisur aspak.