Moderatorja simpatike zbulon dashurinë, Ermal Mamaqi e vë në siklet para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja simpatike zbulon dashurinë, Ermal Mamaqi e vë në siklet para të gjithëve (FOTO)

Moderatorja simpatike zbulon dashurinë, Ermal Mamaqi e vë në siklet para të gjithëve (FOTO)

Rrallë ndodh që një personazh publik të flasë hapur për dashurinë.

Por moderatorja simpatike Jonida Vokshi sapo e bëri edhe pse e ka fjalën për një lloj tjetër dashurie. Ajo postoi këtë foto ku shkruante: ‘Dashuria ime, ushqimi’, të cilën më pas e fshiu.

Por kjo foto kuptimin e vërtetë e merr pas komentit të bërë nga Ermal Mamaqi. Ai gjithmonë do shohë diçka ndryshe dhe këtë herë i komenton Jonidës: Të ka dalë shala’.