”MOS U RRIT SHPEJT”/ Bashkëshortja e Gaz Pajës pozon për herë të parë me vogëlushin – AlpeGossip
”MOS U RRIT SHPEJT”/ Bashkëshortja e Gaz Pajës pozon për herë të parë me vogëlushin

”MOS U RRIT SHPEJT”/ Bashkëshortja e Gaz Pajës pozon për herë të parë me vogëlushin

Dy muaj më parë, aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij bukuroshe, Ira u bënë prindër për herë të parë. Ira solli në jetë një djalë të cilin çiftin e pagëzoi me emrin Dard. Gjatë këtyre dy muajve, Gazi dhe Ira i kanë ruajtur privatësinë vogëlushit dhe nuk kanë postuar foto të tij. Mirëpo sot për herë të parë Ira ka pozuar me djalin, pranë pemës së Vitit të Ri. Ira shfaqet e buzëqeshur teksa mban djalin në krahë dhe është siguruar që të mos i tregojë portretin.

“Mos u rrit shume shpejt bir se dua te te shijoj! 2 muaj me kete dashuri te vogel, Dard”, shkruan Ira.