”VDES PËR…”/ Bes Kallaku tregon pjesën e preferuar në trupin e Xhensilës – AlpeGossip
”VDES PËR…”/ Bes Kallaku tregon pjesën e preferuar në trupin e Xhensilës

”VDES PËR…”/ Bes Kallaku tregon pjesën e preferuar në trupin e Xhensilës

Bes Kallaku është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, ku është bërë pjesë e lojërave dhe sfidave të ndryshme të emisionit. Një prej pyetjeve që iu drejtua Besit ishte në lidhje me bashkëshorten e tij, Xhensilën. “Cila pjesë e trupit të Xhensilës të pëlqen më shumë?”, ishte pyetja për Besin.

“Syri mo syri, vdes për syrin”, u përgjigj aktori.