FLINTE ME 6 BURRA NË DITË/ Manjakia e seksit rrëfen se ka shkuar me 400 meshkuj - AlpeGossip
FLINTE ME 6 BURRA NË DITË/ Manjakia e seksit rrëfen se ka shkuar me 400 meshkuj

FLINTE ME 6 BURRA NË DITË/ Manjakia e seksit rrëfen se ka shkuar me 400 meshkuj

30-vjeçarja nga Britania e Madhe ka rrëfyer se është një manjake pas seksit, pasi shkonte më 6 burra brenda një dite. Sot Laure Woodruff, është nëna e një vajze 18 muajshe.
Ajo madje ka botuar edhe një libër ku ka përshkruar të gjitha eksperiencat e saj seksuale. Laure ka treguar se ka përjetuar mjaft momente të bukura nga seksi dhe hoqi dorë nga kjo mënyrë jetesë vetëm kur ngeli shtatzëne me vajzën e saj.

Deklarata e 30-vjeçares:

Nuk mundem ti llogaris por duhet të kem shkuar me pak a shumë 400 burra. Çdo burrë me ka ofruar një eksperiencë të ndryshme. Nuk ndihem keq për këtë dhe cdo grua duhët të bëjë atë që ajo ndjen se është me e mirë për të.”

Në librin e saj britanikja përshkruan historitë e saj në menyrë të vecantë duke berë lexuesit që të ndihen pjesë e akteve të saj. Të gjithë të interesuarit mund ta kërkojnë librin e saj në internet.