SË SHPEJTI NJË PROGRAM TË VETIN/ Drini Zeqo tregon planet që ka për të ardhmen… (FOTO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI NJË PROGRAM TË VETIN/ Drini Zeqo tregon planet që ka për të ardhmen… (FOTO)

SË SHPEJTI NJË PROGRAM TË VETIN/ Drini Zeqo tregon planet që ka për të ardhmen… (FOTO)

Gazetari dhe spikeri i njohur Drini Zeqo është për momentin një nga meshkujt më të pëlqyer nga vajzat.

Një nga rubrikat më të fundit të Instagram të jep mundësi të pyesësh cilindo personazh që ti ndjek dhe për çdo informacion të duash.

Drini Zeqo ka bërë publike disa pyetje që i kanë bërë ndjeksit, ku të bie në sy njëra prej tyre “Kur do kesh nje show vtm tendin”.

Nuk ka munguar përgjigja e gazetarit, i cili është shprehur se është duke e menduar këtë mundësi, ç’ ka na bën të mendojmë se së shpejti Drinin mund ta shohim dhe si moderator.