“SHOQE TË NGUSHTA PËRJETË”/ Fatin e vajzave të tyre Kim dhe Khloe Kardashian “e vulosin” me këtë… (FOTO) – AlpeGossip
“SHOQE TË NGUSHTA PËRJETË”/ Fatin e vajzave të tyre Kim dhe Khloe Kardashian “e vulosin” me këtë… (FOTO)

“SHOQE TË NGUSHTA PËRJETË”/ Fatin e vajzave të tyre Kim dhe Khloe Kardashian “e vulosin” me këtë… (FOTO)

Kim Kardashian mbrëmjen e sotme ka publikuar një foto të rrallë të së bijës. Ajo është nënë e 2 vajzave dhe një djali. Më e vogla, Chicago West erdhi ne jetë disa muaj më parë dhe Kim është munduar ta mbajë larg vëmendjes mediatike. Por këtë mbrëmje Kim ka publikuar foton e parë të vajzës së saj krah kushërirës, True që është vajza e vetme e Khloe Kardashian.

Të voglat janë të adhurueshme në këto foto, për të cilën mbishkrimi i zgjedhur ka qenë: “Shoqe të ngushta përjetë”