PAMJET/ Morena Taraku vazhdon turin e pushimeve, kush është mashkulli misterioz krah saj – AlpeGossip
PAMJET/ Morena Taraku vazhdon turin e pushimeve, kush është mashkulli misterioz krah saj

PAMJET/ Morena Taraku vazhdon turin e pushimeve, kush është mashkulli misterioz krah saj

Kjo është periudha e pushimit për Morena Tarakun.

Pas destinacioneve tropikale, këngëtarja ka zgjedhur Lindjen e Mesme për të vazhduar aventurën e saj të relaksit.

Morena ndodhet në Beirut të Libanit, por në këtë udhëtim nuk është vetëm. Modelja ka pozuar me një djalë brenda makinës, foto që ka ngjallur dyshime në rrjet.

Por, bëhet fjalë për Khaled Ali, dizanjer dhe bloger i njohur, me të cilin Morena ndan një miqësi prej vitesh.

Edhe më herët Taraku u përfol për një lidhje me Ali, mirëpo me anë të një story në Instagram ajo vendoi të sqaronte gjithçka, duke e quajtur “shok”.