Ju harxhoni para me të brendshme, po ja ç’i ndez në të vërtetë burrat në shtrat – AlpeGossip
Ju harxhoni para me të brendshme, po ja ç’i ndez në të vërtetë burrat në shtrat

Ju harxhoni para me të brendshme, po ja ç’i ndez në të vërtetë burrat në shtrat

Ndërkohë që ju investoni kohë dhe para për të blerë të brendshme seksi që të bëni më pikante jetën seksuale me partnerin, atyre s’u pëlqeka asgjë e tillë. Nëse do ta pyesni të dashurin tuaj, çfarë të vishni, me siguri do t’ju thotë çfarë të duash, por disa djem kanë treguar për Cosmopolitan çfarë i ndez vërtetë shumë në shtrat, dhe ndonëse pjesa më e madhe thanë ‘asgjë’ me plot gojë dhe vetëm një tha të brendshme seksi, të tjerët kanë preferenca të tjera pak më specifike.

‘Një bluzë e madhe. Të mos përpiqesh të jesh seksi, është në fakt shumë seksi.’

‘Pizhama të rehatshme, sepse s’ka asgjë më seksi se një grua që ndihet mirë në lëkurën e saj.’

‘Pantallona dhe pa reçipeta. Tmerrësisht seksi!’

‘Këmishat e mia. Më acaron sa herë më merr diçka të re nga dollapi, por duket kaq bukur. Ideja e këmishës së zbërthyer pa reçipeta poshtë e bën të gjithë punën.’

‘Pantallonat e shkurtra që të zbulojnë të pasmet. Është shumë më tepër tunduese sesa të jetë komplet lakuriq.’

‘Një bluzë e ngushtë. Shumë, shumë seksi.’

‘Pantallona të shkurtra të mëndafshta. I tregojnë këmbët e gjata dhe prapanicën të bukur.’

‘E gjitha lakuriq.’

‘Tuta dhe një bluzë të gjatë në verë.’

‘Asgjë.’

‘Nudo. A ka përgjigje tjetër?’

 

Megjithatë kjo s’duhet t’ju ndalojë juve të blini të brendhsme seksi. Nëse diçka e tillë ju bën të ndiheni mirë apo ju ndihmon të rrisni vetëbesimin, bëjeni. Kush u ankua ndonjëherë nga të brendshmet seksi gjithsesi?