I LIDHUR ME BORA ZEMANIN? Donald Veshaj tregon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten – AlpeGossip
I LIDHUR ME BORA ZEMANIN? Donald Veshaj tregon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten

I LIDHUR ME BORA ZEMANIN? Donald Veshaj tregon “kushtet” dhe si e do bashkëshorten

Disa javë më parë u përfol në media se aktori i humorit, Donald Veshaj, i njohur dhe si një nga binjakët e ‘Al Pazar’ ishte në lidhje me moderatoren Bora Zemani.

Në një intervistë Bora nuk pranoi që të jetë e lidhur dhe tha se në jetën e saj nuk ka asgjë të re, mirëpo burimet e AlpeNews.al treguar se dyshja që pasi u njohën në ambientet e Tv Klan janë në një romancë.
I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soirée’, Donaldi ka folur për jetën e tij private duke zbuluar dhe kushtet që partnerja e tij e ardhshme duhet të ketë.

Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”