PAS 30 VITESH PAUZË/ Sabri Fejzullahu i kthehet profesionit të vjetër – AlpeGossip
PAS 30 VITESH PAUZË/ Sabri Fejzullahu i kthehet profesionit të vjetër

PAS 30 VITESH PAUZË/ Sabri Fejzullahu i kthehet profesionit të vjetër

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, do të rikthehet në aktrim pas 30 vitesh.  Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai përmes një foto të postuar në Instagram, ku shfaqet me dy aktorë të njohur nga Kosova.

“Pas 30 viteve, me ktheu prap ne aktrim, miku im, aktori me i madh dhe me i njohur shqiptar ne Europen Juglindore Ilir Tafa. Me Ilirin dhe Shkumbinin besoj do te ja dal!”, ka shkruar Sabriu krahas fotos.