NA BËRI KURIOZE/ Oriola Marashi hap dyert e garderobës dhe ç’të shohësh (FOTO) – AlpeGossip
NA BËRI KURIOZE/ Oriola Marashi hap dyert e garderobës dhe ç’të shohësh (FOTO)

NA BËRI KURIOZE/ Oriola Marashi hap dyert e garderobës dhe ç’të shohësh (FOTO)

Oriola Marashi për herë të parë ka ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga garderoba e saj, per te cilen shume vajza kane qene kurioze.

Oriola fillimisht e prezantoi garderoben rrëmuje, por ne postimin e rradhes tregoi se iu desh 4 ore per ta rregulluar.

Nga pamjet shihet se garderoba e modeles eshte plot me veshje, te brandeve te ndryshme, qe nga rrobat e deri tek kepucet, cantat e aksesoret.