I VË FLAKËN RRJETIT/ Modelja shfaqet me bikini dhe “tërbon” fansat (FOTO) – AlpeGossip
I VË FLAKËN RRJETIT/ Modelja shfaqet me bikini dhe “tërbon” fansat (FOTO)

I VË FLAKËN RRJETIT/ Modelja shfaqet me bikini dhe “tërbon” fansat (FOTO)

Modelja dhe aktorja nga Kosova, Arta Elezaj, vazhdon të jetë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Duke qenë se numëron mbi 200 mijë ndjekës vetëm në Instagram, ajo komentohet mjaft shumë për imazhet që sjell.

Kështu ka ndodhur edhe me një të fundit, teksa shfaqet në një palë bikini të zeza të kombinuar me nuanca ngjyrë floriri.

Imazhi, i cili për pak orë mblodhi 10 mijë pëlqime, mori edhe reagime të shumta nga miqtë e fansat.

Elezaj duket në formë të mrekullueshme, ndikuar kjo dhe nga orët e shumta që modelja kalon në palestër. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri