TAYNA VJEN NDRYSHE/ Eksperimenton sërish me pamjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA VJEN NDRYSHE/ Eksperimenton sërish me pamjen e saj (FOTO)

TAYNA VJEN NDRYSHE/ Eksperimenton sërish me pamjen e saj (FOTO)

Jo më kot është njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj kolegëve dhe pamja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet.

Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Në këto dy fotot e fundit ajo tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve duke  ndërruar ngjyrën  nga e zeza në atë kafe.

Sidoqoftë, Doruntina duket e hatashme e lirshëm mund të thuhet se hyn në listën e artisteve të pakta që nuk kanë operacione plastike.