“NUK MË ZËVENDËSUAT DOT”/ Rita Lati thumbon live Agron Llakajn (FOTO) – AlpeGossip
“NUK MË ZËVENDËSUAT DOT”/ Rita Lati thumbon live Agron Llakajn (FOTO)

“NUK MË ZËVENDËSUAT DOT”/ Rita Lati thumbon live Agron Llakajn (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, në Soirée me Jonida Shehun patëm mundësinë të dëgjonim dhe shihnim atmosferën që vetëm vlonjatët mund të krijojnë.

Rita Lati, Aleksandër Çipa, Bujar Asqeriu, Maya, vëllezërit Veshaj dhuruan për teleshikuesit e Top Channel një shoë të vërtetë me këngë dhe biseda “prej Vlore”.

Ama, teksa iu kërkua të këndonte këngën “Nën një portokalle”, Rita gjeti rastin të hedhë një thumb.

“Unë kam kënduar parody gjithë jetën dhe në një farë mënyre edhe kam kënduar ndonjë çikë”, – u shpreh Rita. Ndërkohë u pasua nga fjala e Bujar Asqeriut: “Rita ka qenë aktore dhe pardiste e shkëlqyer!”

“…Që s’më zëvëndësuan dot aman!”, – tha Rita me ironi dhe me nënqeshje.

Nisur nga fakti që Rita Lati është njohur gjërësisht si bashkëpuntorja e Behar Merës, i cili tashmë është prej vitesh pjesë e Al Paazar dhe drejtuesi i këtij produksioni, Agron Llakaj ishte prezent në Soirée, Rita duket se gjeti momentin për të hedhur edhe një “kunj” për Llakajn dhe Merën.

Epo, Rita Lati mbetet thjesht… Rita Lati (e pandreqshme!)