KIDA NUK NDALET/ Këngëtarja ka nisur punën për bashkëpunim e radhës (FOTO) – AlpeGossip
KIDA NUK NDALET/ Këngëtarja ka nisur punën për bashkëpunim e radhës (FOTO)

KIDA NUK NDALET/ Këngëtarja ka nisur punën për bashkëpunim e radhës (FOTO)

Pak javë më parë, KIDDA solli bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun për këngën ‘Flakë’.

Projekti u pëlqye shumë dhe deri sot ka arritur të mbledhë mbi katër milionë klikime në youtube.

Por nuk mbaron me kaq.

KIDDA sapo ka nisur.

Artisti që tashmë ka krijuar famë, përveç një kënge solo që e sjellë së shpejti, ka nisur punën për një bashkëpunim tjetër.

Bëhet fjalë për Capon me të cilin artisti ka zgjedhur të bëjë një këngë.

Nuk ka akoma detaje lidhur me këtë duet, përveç se gjithçka do të jetë gati shumë shpejtë.