FANSAT E OFENDUAN RËNDË PËR PAMJEN/ Me këto foto Rudina Magjistari na vërtetoi të kundërten (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT E OFENDUAN RËNDË PËR PAMJEN/ Me këto foto Rudina Magjistari  na vërtetoi të kundërten (FOTO)

FANSAT E OFENDUAN RËNDË PËR PAMJEN/ Me këto foto Rudina Magjistari na vërtetoi të kundërten (FOTO)

Rudina  Magjistari ditën e sotme publikoi foto ku shfaqet tepër në forëm .

Para disa ditësh postoi në instagram një foto pa make up dhe me flokë të çrregullta , fansat e kryqëzuan me komente ofenduese për pamjen e saj të pa kuruar. Elegante dhe e thjesht Rudina na  vërtetoi se mbetet një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

#Rudina #rudinamagjistari #rtvklan #klanhd #tvklan #bests #dailyshow

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

🌺

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on