PAS NDARJES NGA TEA/ Bearti në një lidhje të re. Ja ç’po ndodh me jetën private të ish-konkurrentit (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA TEA/ Bearti në një lidhje të re. Ja ç’po ndodh me jetën private të ish-konkurrentit (FOTO)

PAS NDARJES NGA TEA/ Bearti në një lidhje të re. Ja ç’po ndodh me jetën private të ish-konkurrentit (FOTO)

Ndarja e Teas dhe Beartit ka qenë në vëmendje të mediave ditët e fundit dhe sidomos deklaratat e tyre. Tea akuzoi Beartin për xhelozi dhe pasiguri ndaj saj ndërsa ai u shpreh se ajo i kishte dhënë arsye për të qenë xheloz.

Sot Bearti ka vendosur të bashkëbisedojë me fansat në Instagram e një prej tyre e pyet nëse ka nisur ndonjë lidhje të re pas ndarjes.

“Jo”, përgjigjet Bearti teksa me përgjigjen e rradhës tregon se tani është në paqe me veten.