TASHMË NUK ËSHTË SEKRET/ Tayna dhe Ledri së SHPEJTI bashkëpunim, kjo VIDEO tregon gjithçka (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
TASHMË NUK ËSHTË SEKRET/ Tayna dhe Ledri së SHPEJTI bashkëpunim, kjo VIDEO tregon gjithçka (FOTO+VIDEO)

TASHMË NUK ËSHTË SEKRET/ Tayna dhe Ledri së SHPEJTI bashkëpunim, kjo VIDEO tregon gjithçka (FOTO+VIDEO)

U përfol nga mediat rozë se Tayna së shpejti do të sjell një projekt të ri muzikor, në bashkëpunim me hip-hop artistin Ledri Vula, pas publikimit të një sërë fotosh dhe një video nga vetë reperja.

Tashmë ky lajm u konfirmua me anë të një video, të cilën vetë Tayna e ka publikuar pak orë më parë në llogarinë e saj në Instagram.

 

Ajo nuk ka vendosur asnjë përshkrim, thjesht të dy shihet në një super-market, ku me gjasë edhe kanë xhiruar videoklipin.

Burime të ‘Prive’ kanë bërë të ditur se projekti i ri i parë mes këtyre dy artistëve, lëshohet në youtube gjatë javës së ardhshme.