NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Këngëtarja e njohur i vë ‘flakën’ rrjetit me pozat me bikini (FOTO) – AlpeGossip
NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Këngëtarja e njohur i vë ‘flakën’ rrjetit me pozat me bikini (FOTO)

NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Këngëtarja e njohur i vë ‘flakën’ rrjetit me pozat me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, këtë vit ka qenë një emër shumë i përfolur në media për jetën dhe pushimet luksoze.

Duke qenë se është një personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, Morena herë pas here ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Nuk i lë vend imagjinatës, këngëtarja e njohur i vë

Taraku së fundmi ka shpërndarë një foto përmes së cilës ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Ajo shfaqet me një palë bikini të vogla ngjyrë rozë, të cilat i ekspozojnë format elegante. Fansat e kanë pëlqyer menjëherë pozën e saj dhe nuk ia kanë kursyer komentet.

Nuk i lë vend imagjinatës, këngëtarja e njohur i vë