“E SHAVA NGA RRACA”/ Aulona zbulon sherret me burrin: Të gjithëve… (FOTO) – AlpeGossip
“E SHAVA NGA RRACA”/ Aulona zbulon sherret me burrin: Të gjithëve… (FOTO)

“E SHAVA NGA RRACA”/ Aulona zbulon sherret me burrin: Të gjithëve… (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta ka hapur një rubrikë me pyetje në Instagram me ndjekësit e saj.

Aulona i ka kërkuar ndjekësve të saj që t’i tregojnë histori të fjalëve që kanë dhënë në nerva e sipër. Në historitë ndër më të ndodhuar ishin fjalët banale të përdorura ndaj bashkëshortit.

“U zura me burrin, e shava nga raca në nerva e sipër. Më pas u pendova dhe i kërkova falje,“-shkruan ndaj një prej ndjekësve.

Ndërsa Aulona i është kthyer: Të ngrejë dorën kush nuk e ka sharë njëherë burrin nga raca…përveç meje domethënë.