JANË TË PËRFOLUR PËR PASURI MARRAMENDËSE/ Kush është bashkëshorti i këngëtares vlonjate, nga i cili mori urdhër mbrojtje – AlpeGossip
JANË TË PËRFOLUR PËR PASURI MARRAMENDËSE/ Kush është bashkëshorti i këngëtares vlonjate, nga i cili mori urdhër mbrojtje

JANË TË PËRFOLUR PËR PASURI MARRAMENDËSE/ Kush është bashkëshorti i këngëtares vlonjate, nga i cili mori urdhër mbrojtje

Lajmi i një dite më parë, se këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Maya Aliçkaj, është me urdhër mbrojtje nga Gjykata e Tiranës, për shkak të dhunës nga njerëzit që kanë zakon të publikut.

Kjo pasi këngëtarja ka treguar gjithmonë në intervistat e saj se ka një partner të shkëlqyer dhe të suksesshme me mua e saj prej 13 vitesh, babin e djalit të saj.

Arben Ulbirch (Arben Shuaipi) është urdhëruar nga togat e zeza që të mos i afrohet këngëtares Maya në një perimetër prej 200 metrash. Madje, ai nuk duhet të shkojë si në vilën që çifti ka në rezidenciale në Mullet.

Çifti është përfolur vazhdimisht për një pasuri marramendëse, duke përfshirë dhe dy vila në zonat më të shtrenjta në periferi të kryeqytetit. Në media është gjithashtu folur se këngëtarja Maya ka bërë për zgjidhjen e martesës disa muaj më parë.