“TË PLAÇIN SYTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë”VIP-at – AlpeGossip
“TË PLAÇIN SYTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë”VIP-at

“TË PLAÇIN SYTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë”VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Morena Taraku së funmi është kthyer në një bjonde dhe vazhdon të jetë po aq seksi sa ishte, ndodhta dhe më tepër. “Kjo këmba si pa lidhje” i komenton ndjekësi duke i shprehur kështu se diçka nuk shkon në foto dhe duket si dorë fotoshopi.

Roza Lati, një nga të njohurat shqipatëre që “vdes” për pak debat, ka publikuar një foto e ulur në një kolltuk “mbretëror”. “Kështu eshte kur te ik mendja, dhe mendon se je dora e  zotit” i komenton fansja duke i thënë troç se duket që po e bën të gjithën për të superiore nda të tjerëve.

Nora Itsrefi ka publikuar ditën e sotme disa super foto, në të cilat shfaqet më shumë se e kuruar. Mirëpo shumë nga fansat i kanë shprehur se Roberti humbi shumë me ndarjen nga ajo. “Të placin sytë” i thotë ndjekësi Robert Berishës. Kështu kanë dashur t’i tregojnë se sa gaboi Roberti që u nda nga një femërr kaq e kompletuar sipas tyre.

 

ALPEgossip.al