“MË MBAN ZGJUAR GJITHË NATËN”/ Rudina pozon e lumtur në krahët e Mark Frrokut (FOTO) – AlpeGossip
“MË MBAN ZGJUAR GJITHË NATËN”/ Rudina pozon e lumtur në krahët e Mark Frrokut (FOTO)

“MË MBAN ZGJUAR GJITHË NATËN”/ Rudina pozon e lumtur në krahët e Mark Frrokut (FOTO)

Para pak kohësh aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, bëri publike lidhjen me ish deputetin Mark Froku. Dyshja janë kthyer në një çiftet më të komentuar të Showbizit dhe janë të shumta rastet që publikojnë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale, në poza nga më romantiket ku nuk mungojnë as dedikimet e dashurisë.

Rudina ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një foto në krah të Markut. Dyshja shihen shumë të buzëqeshur dhe aktorja shkruan se ai është arsyeja pse ajo rri zgjuar gjithë natën.

“Nuk është kafeina ajo që më mban zgjuar gjithë natën. Je ti”, ka shkruar aktorja krahas fotos.