I PLASI SILIKONI/ Aktorja turke detyrohet të bëjë sërish operacion gjoksin – AlpeGossip
I PLASI SILIKONI/ Aktorja turke detyrohet të bëjë sërish operacion gjoksin

I PLASI SILIKONI/ Aktorja turke detyrohet të bëjë sërish operacion gjoksin

Aktorja turke Serenay Sarikaya ka bërë operacion gjoksin për të disatën herë raportojnë mediat turke. Aktorja vendosi të zmadhonte gjoksin në vitin 2008, por që prej asaj kohe ka hasur me probleme për shkak të silikonit.

Duke folur për këtë temë ?lker Koç, prezantuesi dhe komentatori, deklaroi se Sar?kaya më parë kishte vendosur silikon dhe tha, “Silikonet e vjetra mund të kenë splasur”.

Për të fshehur këtë zhvillim të fundit aktorja është regjistruar në spital me emrin “Seren Kaya”. Megjithatë mediat turke kanë arritur të mësojnë se aktorja 29-vjeçare ka kryer sërish operacion në gjoks.

Aktorja turke Serenay Sarikaya është e njohur nga serialet “Lale Devri” dhe “Medcezir”.