EMOCIONUESE/ Fitoi në emisionin e gatimit, ja çfarë do të bëjë Ervini me paratë (FOTO) – AlpeGossip
EMOCIONUESE/ Fitoi në emisionin e gatimit, ja çfarë do të bëjë Ervini me paratë (FOTO)

EMOCIONUESE/ Fitoi në emisionin e gatimit, ja çfarë do të bëjë Ervini me paratë (FOTO)

I ftuar së fundmi në emisionin e pasdites “Ftesë në pesë” ishte fituesi i emisionit më të famshëm të gatimit në Shqipëri, “Hell’s Kitchen”.
Teksa rrëfeu eksperiencën e tij gjatë konkurimit, Ervin Mahilaj zbuloi se shumën e fituar do t’a japë si bursë për një student që nuk ka mundësi shkollimi.

“Kam dëshirë që çmimin ta jap për bamirësi. Unë vetë bëj pjesë në një kompani që ndihmon studentët të studiojnë jashtë vendit dhe dua ta jap si një bursë për një student që nuk e ka mundësinë për ta përballuar vetë”, është shprehur ai.