”TË DUA PANDA”/ Kush e surprizoi kaq shumë Xhemi Shehun? – AlpeGossip
”TË DUA PANDA”/ Kush e surprizoi kaq shumë Xhemi Shehun?

”TË DUA PANDA”/ Kush e surprizoi kaq shumë Xhemi Shehun?

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu përveç se i bashkon profesioni, i bashkon dhe një miqësi disavjeçare.

Dy moderatoret kanë treguar se kalojnë shumë kohë së bashku.

Mirëpo ditën e sotme Arbana ka zgjedhur të surprizojë Xhemin me një tufë lule. Ka qenë kjo e fundit që përmes një fotoje të hedhur në Instagramin e saj, ka bërë një dedikim special për shoqen.

‘Ti m’a bën botën kaq të bukur. Të dua Panda’, shkruan Xhemi duke kujtuar që pseudonimi i Arbanës është ‘Panda’.

Së fundmi, Osmani po përgatitet për të botuar librin me receta gatimi, ku përveç mikes së saj, po e ndihmon edhe  i dashuri Eduart Grishaj.