KONCERTET MBARUAN/ Gjiko, Elita dhe Zëri nisin pushimet në vendin luksoz (FOTO) – AlpeGossip
KONCERTET MBARUAN/ Gjiko, Elita dhe Zëri nisin pushimet në vendin luksoz (FOTO)

KONCERTET MBARUAN/ Gjiko, Elita dhe Zëri nisin pushimet në vendin luksoz (FOTO)

Pas koncerteve të shumta që ka pasur këtë verë, Gjiko më në fund ka gjetur kohën për të kaluar pushimet me bashkëshorten dhe djalin.

Gjiko dhe Elita së bashku me Zërin ndodhen në një resort luksoz me 5 yje në Turqi.

Nga atje Elita ka postuar foto nga dhoma e gjumit dhe nga pishina duke na treguar ambientet ku do pushojnë.

Po ashtu edhe Gjiko ka postuar disa video ku në njërën prej tyre shfaqet Zëri duke luajtur mbi shtrat.