“VIJA DHE KUADRATE”/ Trendi i cili bashkoi femrat më të bukura të ekraneve shqiptare… (FOTO) – AlpeGossip
“VIJA DHE KUADRATE”/ Trendi i cili bashkoi femrat më të bukura të ekraneve shqiptare… (FOTO)

“VIJA DHE KUADRATE”/ Trendi i cili bashkoi femrat më të bukura të ekraneve shqiptare… (FOTO)

Veshja është gjeja kryesore për një femër, edhe pse disa femra nuk e ndjekin modën dhe trendet e reja, ato prapë duan të duken bukur edhe duke u veshur shumë thjesht.

Vipat me fotot që publikojnë në profilin e tyre në instagram, na japin një shije për mënyrën sesi vishen dhe si i kombinojnë veshjet e tyre. duke na inspiruar kështu edhe ne.

Për këtë arsye ne kemi zgjedhur disa nga veshjet më të bukura të vipeve tona, që veçojnë nga të tjerat.

Por me një detaj karakteristik “vija dhe kuadrate”

Për më tepër shiko fotot më poshtë:

Luana Vjollca

Kida

Jona Spahiu

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Xhesika Berberi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARA
Hazall e “Fate të kryqëzuara” me një të dashur të ri

 

PAS
Adriatik Llalla drejt prangave? Prokuroria nis hetimet

Lini një koment
Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.

Komento

 

Name *

 

Email *

 

Website

 

POST COMMENT
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.