SFIDON KIM KARDASHIAN/ Demi Rose “tërbon” fanst me fustanin e kuq (FOTO) – AlpeGossip
SFIDON KIM KARDASHIAN/ Demi Rose “tërbon” fanst me fustanin e kuq (FOTO)

SFIDON KIM KARDASHIAN/ Demi Rose “tërbon” fanst me fustanin e kuq (FOTO)

Demi Rose nuk ka turp të theksojë format e saj bombastike.

Dhe modelja u shfaq shumë seksi në një darkë të Krishtlindjeve mbrëmjen e së hënës.

23-vjeçarja u sigurua që e gjithë vëmendja të ishte drejt saj.

E veshur me një fustan të kuq të shkurtër ku theksi vihej tek busti i saj, Demi i tërboi të gjithë.