U DEKLARUA PËR JASMINËN NË “PËR’PUTHEN”/ Andi kapet mat me një vajzë në Prishtinë (FOTO) – AlpeGossip
U DEKLARUA PËR JASMINËN NË “PËR’PUTHEN”/ Andi kapet mat me një vajzë në Prishtinë (FOTO)

U DEKLARUA PËR JASMINËN NË “PËR’PUTHEN”/ Andi kapet mat me një vajzë në Prishtinë (FOTO)

Andi dhe Jasmina janë bërë çift që pas deklaratës së tyre se janë vetëm për njëri tjetrin në “Përputhen”. Mirëpo jashtë programit, Andi sot është kapur me një vajzë tjetër.

Foto e siguruar nga “Prive” është shkrepur në Prishtinë dhe konkurrenti shfaqet i shoqëruar nga një vajzë, detaje mbi identitetin e së cilës nuk dihen.

Të jetë një e afërt? Apo një vajzë me të  cilën ka një raport të vërtetë, përtej programit? Pritet reagimi i Andit.