FOTO/ Këngëtari i njohur tregon pasurinë, këto janë veturat dhe shtëpia luksoze – AlpeGossip
FOTO/ Këngëtari i njohur tregon pasurinë, këto janë veturat dhe shtëpia luksoze

FOTO/ Këngëtari i njohur tregon pasurinë, këto janë veturat dhe shtëpia luksoze

Majk është reperi më i bujshëm aktualisht, i cili po bën bujë me çdo këngë që publikon.
Reperi që përveç se profesion ai e ka edhe pasion muzikën dhe më shumë se një këngëtar, është një fans i repit.

Ai u bë baba për herë të parë, po kjo përgjëgjesi e re nuk i pengoi atij që të vazhdojë punën me të njëjtin intensitet.

Majk nga muzika fitoi edhe shuma të mëdha parash dhe ka një jetë luksoze.

Ai nuk heziton që këtë ta ekspozojë edhe në rrjetet sociale.

Këto janë veturat luksoze dhe një kënd i shtëpisë që duket mjaft e shtrenjtë.