E frikshme! “Defne” shndërrohet totalisht për projektin e ri dhe fansat nuk e njohin! – AlpeGossip
E frikshme! “Defne” shndërrohet totalisht për projektin e ri dhe fansat nuk e njohin!

E frikshme! “Defne” shndërrohet totalisht për projektin e ri dhe fansat nuk e njohin!

Elçin Sangu është ndër aktoret më premtuese në kinematografinë turke. Aktorja sapo përmbylli me sukses serialin “Dashuri me Qira” si dhe filmin “Kohë për Lumturi”, ku aktroi përkrah shqiptarit Baris Arduç.

Së fundmi, mësohet se aktorja ka vendosur të sfidojë veten, e ka përzgjedhur një projekt tërësisht ndryshe. Harrojeni vajzën e ëmbël që keni parë në ekran, Elçin Sangu këtë herë do të vijë në një film horror.

“Cnn turk” shkruan se tashmë kanë nisur xhirimet e serialit, ku aktorja kokëkuqe do të shfaqet si vampire. Seriali pritet të transmetohet në përfundim të këtij viti.